Свердління отворів в бетоні

Алмазним свердлінням (або ж бурінням) називають технологію для формування отворів циліндричної форми в твердих будівельних матеріалах: в бетоні, цеглі, залізобетоні, камені. Алмазне буріння незамінне при будівництві та прокладання комунікацій.

Найчастіше алмазне буріння застосовується при прокладанні комунікацій в будівельних матеріалах. Таким способом через бетон можна провести системи вентиляції, постачання водою, оптичних і електричних проводів.

Алмазне буріння також застосовують, коли потрібно терміново зробити ніші в бетоні або цеглині, при прорізуванні прорізів в стінах. При алмазному бурінні досягається ювелірна точність виготовлення отворів, свердління завдає шкоди оточуючим предметам, не викликає агресію сусідів. Бурят так навіть в житлових приміщеннях.

Алмазне свердління, ціна якого багато в чому формується за якістю послуг, що надаються, швидкості робіт, а також глибині отворів і типу матеріалу, також є у Вінниці. У нашому місті якісним бурлінням бетону та залізобетону займається наша компанія.

При алмазному бурінні отвір виходить точно за розміром виготовила його коронки. Всього за 10-20 хвилин отвір буде готово (висока лінійна швидкість буріння). До того ж, при такій роботі дуже низький рівень шуму і вібрацій. Виділилася пилу буде менше, ніж при інших способах буріння. Глибина буріння може досягати більше двох метрів в залізобетоні.

Такий вид буріння був визнаний екологічно чистим через низькі концентрацій виділяється під час свердління пилу. Алмазне буріння ідеально підходить для витівки отворів в житлових приміщеннях або близько будівель, в яких живуть люди.

Спосіб алмазного свердління вимагає при використанні спеціальних інструментів – алмазної коронки циліндричної форми і власне сверлильного апарату. Алмазна свердлильна установка складається з станини і мотора, який приводить в рух коронку. Алмазне буріння – це процес високотехнологічний.

Після напоготові отвори воно залишається досить гладким, і його не потрібно обробляти вручну. Алмазна коронка не залишає мікротріщин в бетоні, тим самим, не зменшуючи його міцність після процесу буріння. Буріння алмазної коронкою заощадить вам гроші на наступних доопрацювань отворів.

Алмазне свердління застосовують навіть при вертикальних роботах і при роботі в житлових приміщеннях (не тільки через майже повну відсутність пилу), адже воно не вплине на домочадців при низькому рівні вібрації і шуму. І такі роботи не несуть небезпеки несучих стін, навіть з цегли. Також свердління проводять і в глибину стінки під потрібним вам кутом.

У Вінниці алмазне буріння, ціна якого вас приємно порадує, також є і буде якісно, ​​швидко і точно виконано. Звернувшись до нас, ви отримаєте отвір потрібного розміру при дуже конкурентоспроможною ціною. Ми виконуємо всі наші замовлення якісно, ​​незважаючи на складність робіт.