Компанія

Вінниця Алмазне Свердління спеціалізується на наданні будівельно-ремонтних послуг із застосуванням алмазного устаткування.

Як відомо, алмаз є найтвердішим матеріалом в світі. Саме ця властивість дозволяє використовувати цей матеріал в ремонто-будівельній сфері, зокрема для виготовлення інструменту, який дозволяє різати або свердлити навіть найтвердіші будівельні матеріали.

Ми надаємо послуги алмазного свердління, алмазного буріння, свердління отворів в бетоні, граніті, цегла, піноблоки, моноліті різного ступеня армування, діаметром 60-300 мм., А також виконуємо алмазну резку бетону, прорізів в міжповерховому перекритті під сходи, нішу під сейф, віконні та дверні прорізи будь-якої форми і розмірів без пилу, різання панелей перекриття.

Що таке алмазне свердління отворів в бетоні?

Алмазне свердління (буріння) отворів в бетоні – це метод просвердлювання отворів різного діаметру і глибини в бетоні, камені та інших твердих поверхнях використовуючи діамантове обладнання.

Що таке алмазна різання бетону?

Алмазна різка бетону – це метод прорезки прорізів в панелях перекриттів, стінах і інших бетонних, залізобетонних конструкціях, конструкціях з інших будівельних матеріалів.

Переваги робіт з застосування алмазного устаткування:

  • досить висока швидкість виконання робіт;
  • повна відсутність вібрації;
  • точність;
  • відсутність шуму і пилу;
  • відсутність надламів і відколів;
  • різання прорізів різних геометричних форм;
  • свердління рівних отворів під кутом;
  • свердління наскрізних або глухих отворів.

Алмазне Свердління Вінниця надає свої послуги як в місті Вінниця, так і по всій території Вінницької області. Ми надаємо свої послуги в усіх районних центрах Вінницької області (Бар, Бершадь, Вінниця, Гайсин, Жмеринка, Іллінці, Козятин, Калинівка, Крижопіль, Липовець, Літин, Могилів-Подільський, Муровані Курилівці, Немирів, Оратів, Піщанка, Погребище, Теплик, Томашпіль, Тростянець, Тульчин, Тиврів, Хмільник, Чечельник, Шаргород, Ямпіль, Гнівань, Ладижин).

Просто зателефонуйте нам і замовте алмазне свердління, або алмазну різку бетону і ми з радістю виконаємо Ваше замовлення.