Розширення проємів

Калькулятор вартості послуг алмазної різки та свердління

1

Який вид послуг Вас цікавить?

2

З яким матеріалом необхідно працювати?

3

Вкажіть параметри отвору?

3

Вкажіть параметри проєму?

x

Шукайте спеціалізовану будівельну компанію, яка надає послугу – розширення проєму в бетонній, цегляній стіні в найкоротші терміни? За доступною ціною, з гарантією якості? Тоді ви звернулися до нас в «Вінниця Алмазне Свердління» за адресою. Тільки у нас Вам буде надано якісний сервіс і кращі умови співпраці.

Про послугу

Розширення проєму в бетонній стіні – один з найбільш складних і вимогливих до майстерності видів демонтажних робіт. Використовується для розширення вхідного або дверного отвору всередині приватних будівель.

Для чого необхідно розширення проємів?

В основному, збільшення проєму проводиться або за бажанням клієнта з метою більш комфортабельних умов проживання та зручності, або з метою технічної необхідності, загрози обвалу кута проєму, або провисання.

У будь-якому випадку, необхідність кваліфікованого підходу залишається найбільш актуальною. Оскільки самостійне виконання даного виду робіт, може спричинити за собою травматизм, матеріальні збитки та неточності розмірів готового проєму.

Які розширення проємів бувають:

 • Розширення дверного проєму в несучій стіні;
 • Збільшення прорізу в самонесущей стіні;
 • Зміна геометричної форми порталу;
 • Усунення провисань, крену, викривлень.

Що вплине на вартість?

Одним з ключових питанням, яким задається домовласник, це ціна роботи. Саме вона визначає, чи будуть доречно співпрацю з тією чи іншою компанією. У нашій компанії, найдоступніші ціни, при цьому ми виробляємо розширення отвору без пилу в найстисліші терміни.

У нашому каталозі, вказані розцінки, усередненого показника, однак кінцеву ціну сформує майстер, який прибуде на об’єкт замовника для оцінки обсягу і масштабу робіт.

Як ми працюємо:

 • Після звернення до нас, на об’єкт замовника відправляється кваліфікований фахівець для оцінки «фронту» робіт;
 • Після складання ціни, узгодження всіх конструкційних деталей, бригада приступає до робіт;
 • В процесі проведення робіт, використовує передове будівельне і демонтажне обладнання (болгарки, бурильне обладнання та ручний інструмент);
 • Після виконання заявленого обсягу робіт, бригада прибирає зону робіт і вивозить сміття;
 • Клієнт приймає роботу, якщо є зауваження, вони усуваються, і проводиться оплата.

Про «Вінниця Алмазне Свердління»

Наша компанія, на ринку будівельних послуг, ось уже більш «ХХ» років і за весь час ми знаходили собі славу і визнання серед численних клієнтів. Ми працюємо як з приватними, так і юридичними особами. У нас можна розрахуватися за виконані роботи, як готівковим, так і безготівковим розрахунком. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що роботи пов’язані з розширенням проєму без пилу, відбудуться вчасно і без затримок.

Ми впораємося там, де інші опустили руки, парк спеціалізованої техніки, дозволяє виконати роботи будь-якої складності в самих важкодоступних місцях. А багаторічний досвід робіт наших фахівців, гарантує якість і оперативність виконання робіт.

Чому варто звернутися саме до нас:

 • Розширення дверного отвору в несучій стіні, самонесущей в найкоротші терміни і під ключ;
 • Доступні ціни;
 • Дотримання термінів виконання робіт;
 • Гарантія якості.